השכרת מרתף בתל אביב

מרתף להשכרה

השכרת מרתף בתל אביב

ישנם סוגים רבים כיום של חללים, המיועדים להשכרה של משרדים, בין אם לעסקים קטנים בראשית הדרך, ובין אם לחברות גדולות ומוכרות. באזור השרון וגם בתל אביב עסקים רבים שוכרים חללים הנמצאים במרתפים, המספקים פתרונות למגוון רחב מאד של צרכים. רבים מאתנו, כאשר שומעים את המילה "מרתף" מדמיינים לעצמם חלל קטן, חשוך, צפוף מאד וגם פחות נעים, אולם המחפשים מרתף להשכרה יגלו מציאות אחרת ומרחב, בעל יתרונות רבים.

מרחב מסוג אחר

השכרת מרתף יכולה לספק שקט והתנתקות מהסביבה הרוחשת. הניתוק הנ"ל יכול לספק צורך של חברות רבות: ניתוק מהסביבה החיצונית – רעש הרחוב, ניתוק של הסביבה ממכם ( פעילות רועשת של החברה למשל), חשאיות או צורך בעבודה מתחת לרדאר מכל סיבה שהיא.

מחיר של מרתף להשכרה זול יותר מחלל בקומות הרגילות באותו בניין, לא תמיד ברור מדוע, אולי חלק מדעות קדומות ועניינים של ביקוש והיצע. למרתף יתרונות רבים כמו מזג אוויר יציב- קל לחמם / לקרר אותו, ורסטיליות בהתאמת החלל לצרכים של החברה השוכרת, קל יותר לתפעול וכמובן נגיש יותר.

למצוא את הפתרון המתאים

חברת "אינבסטים" מחזיקה בנכסים רבים בעיר תל אביב, ברשותנו מרתפים גדולים המתאימים לסוגי עסקים רבים כמו סטודיו, חדרי כושר, חדרי בריחה, חוגי ספורט, חדרי הרצאות ועוד.

מחפשים חלל גדול וייחודי בתל אביב? מבינים את היתרונות בהשכרת מרתף במרכז העיר? חברת "אינבסטים" היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מציעה לכם מבחר משרדים ונכסים מסוגים נוספים, שיוכלו לספק לכם פתרון אידיאלי לצרכי החברה או העסק שלכם. ליצירת קשר עם נציגי החברה, התקשרו אלינו, לטלפון: 03-5616363.