ניוזלטר החורף של אינבסטים

לוגו אינבסטים
להשכרה חנות בבית אל על בן יהודה 35
שמחים להתחיל כאן מסורת קטנה שבה נעדכן אתכם בפרוייקטים חמים שלנו ושטחי נדל"ן שאנחנו מציעים להשכרה ומכירה.הפרוייקט של אינבסטים ב 2024 הוא חידוש ושימור בית אל על האייקוני בלוקיישן הנחשק בליבה של תל אביב. בניין זה שחקוק בהיסטוריה התל אביבית והישראלית הוא מגדל המשרדים הראשון בישראל.
בנייתו הושלמה ב 1963 ומציין כעת 60 שנה להקמתו ע"י היזם אריה פילץ תוכנן ע"י האדריכלים דב ורם כרמי.
הבניין נבנה בסגנון הברוטליזם שמלך בשנות ה 60 של המאה הקודמת והוכרז כבניין לשימור ועם הרבה כבוד למורשת הבניין אנחנו כעת מחדשים אותו.
הנכסים המוצעים להשכרה עוברים שיפוץ למשרדים מודרניים לפי סטנדרט אינבסטים.
בן יהודה 32, תל אביב בית אל על
שיפוץ החזית והקומות בעיצומו וחברות כבר עוברות לבניין.
לפניכם משרדי חברת MANYONE שמצאה בבית אל על המחודש את ביתה.
המשרדים תוכננו על ידינו ונמסרו לחברה בדרגת גימור הגבוהה ביותר. בקומה זו (ראשונה) אנחנו מציעים כעת להשכרה 1250 מ"ר נוספים. בקומה 12 עם נוף אורבני עוצר נשימה אנחנו מציעים 800 מ"ר נוספים עם חיבור לגג המהמם שמעל שיאובזר בDECK למשרדים או בר מסעדה שאין עוד אחד כמותו בעיר.
אינבסטים החזקות בע"מ.
אם גם אתם או הלקוחות שלכם רוצים להתחיל את הבוקר והקפה שלכם עם הנוף הזה של תל אביב והים מהחלון – דברו איתנו.
חזית הבניין כבר בשיפוץ והמגדל האייקוני הזה שהיה רדום ומוזנח במשך שנים מתעורר ומקבל חיים חדשים ומראה מעודכן ל 2024. אותנו זה מרגש!
משרדי חברת yad2
עוד משהו שרצינו לספר לכם זה שבמתחם המשרדים שלנו הקישון 8 שמול קניון איילון בבני ברק מתפנים כ 2000 מ"ר של  אגף המשרדים האלגנטי שמוצג כאן בתמונה, בשלושה מפלסים כולל קומה עצמאית.
יד 2 ששכרו מאיתנו את הקומפלקס עוברים למשכנם החדש. משרדים מודרניים מצויידים בכל מה שעסק צריך לכניסה מיידית. כוללים מטבח גדול וגם מרפסת מרשימה עם נוף לסיטי של רמת גן. אהבתם? דברו איתנו.
בן יהודה 32, תל אביב בית אל על

כולנו באינבסטים מאחלים לכם ולכן – שלמרות שהשנה החולפת הייתה שנה מטלטלת, 2024 תהיה טובה יותר בכל התחומים ונשמע מכם הרבה, על עסקאות צמיחה ויצירה משותפת. מוזמנות ומוזמנים לדבר איתנו בטלפון, מעכשיו גם בווטסאפ/מייל/אינסטגרם או בפייסבוק נשמח מאד לשמוע מכם/ן.