ניוזלטר האביב של אינבסטים

לוגו אינבסטים
אינבסטים - גג בניין אל על. ניוזלטר האביב.

האביב כבר כאן ואחרי שקיבלנו מכן ומכם הרבה תגובות על ניוזלטר החורף הראשון שהוצאנו וגם זכינו לפגוש חלק מכם לראשונה בסיורים בנכסים שלנו ברור שממשיכים.. הנה לפניכם ניוזלטר האביב של אינבסטים – כמה עדכונים על מה שקורה אצלנו ואולי כמה נכסים שהפכו זמינים להשכרה שיכולים לעניין גם אתכם. בתמונה הנ"ל רואים את הנוף הנפלא של תל אביב מהקומה ה 12 של בית אל על המחודש שלנו.

משרדים מעוצבים ומרוהטים להשכרה במתחם אפעל 22 פ"ת

הרבה פניות בשנה האחרונה קיבלנו לגבי המתחם שלנו באפעל 22 בקריית אריה בפתח תקוה ולא היו שטחים פנויים כלל.

אז הנה עדכון חשוב- כעת מתפנה אגף משרדים להשכרה בשטח של 210 מ"ר מעוצב ומרוהט לחלוטין מוכן לכניסה מיידית.

מחולק לאופן ספייס וחדרי ישיבות והנהלה. פשוט להביא מחשבים ולהתחיל לעבוד המתחם נמצא בסמוך לתחנת הקו האדום של  הרכבת הקלה – פרטים נוספים כולל תשריט הנכס ונכסים זמינים נוספים בבעלותנו באתר אינבסטים.

2000 מ"ר להשכרה במתחם הקישון 8

מתחם הקישון 8 בבני ברק בו גם אנחנו שוכנים עובר כעת תהליך מתיחת פנים ושדרוג: צבע חדש לקירות החיצוניים, חדר כושר לדיירי המתחם ושירות שאטל מתחנת הרכבת היישר למתחם השוכן בסיטי של בני ברק מול קניון איילון.

החל מחודש מאי מתפנים 2000 מ"ר בשלושה מפלסים במתחם – משרדים מעוצבים בסטנדרט אינבסטים ע"י אדריכל עם מטבח גדול ותאי שירותים בנכס וגם מרפסת רחבה עם הצללה ריהוט גן וצמחייה.

קומה 2 610 מ"רקומה 3 קומה עצמאית 1025 מ"ר וקומה 4 305 מ"ר

ניתן להשכיר את כל השטח או לקחת את אחת משלוש הקומות ולהתאימה לצרכי הלקוח. מוזמנים ומוזמנות לסיור במתחם ואח"כ לקפה אצלנו במשרד

פרטים נוספים באתר אינבסטים.

העבודות לשימור בית אל על המחודש בעיצומן

בבית אל על פרוייקט הדגל שלנו עבודות השימור עלו להילוך גבוה. כפי שניתן לראות הנחת האלומיניום והויטרינות כבר מתבצעת בימים אלה כאשר בחודש יוני הקרוב יושלם שימור וחידוש קומות המסד בבניין האיקוני הזה של ת"א.

אנחנו מציעים מגוון שטחים להשכרה בבניין מ 200 מ"ר בקומות 4 ותשע עם נוף לים של תל אביב ועד 1400 מ"ר בקומה ראשונה עם גג עשיר בצמחייה וריהוט גן המחובר לקומה בחיבור ישיר ובלעדי.

זה הכל מאיתנו בינתיים.

נשאר לקוות שכשניפגש כאן שוב לניוזלטר הקיץ יקרו כמה דברים שכולנו מחכות ומחכים להם – שיבת החטופות והחטופים, העקורות והעקורים הביתה. נשמח לשמוע מכם שאלות, הערות וגם לארח אתכם לסיור בנכסים שלנו אנחנו כאן זמינים אליכם בכל הדרכים הידועות וכמובן באתר שלנו בווצאפ וברשתות החברתיות – גם דרך מעולה לשמור אתנו על קשר.

נתראה !