אינבסטים החזקות היא חברה שבסיסה בתל אביב המתמחה בהשקעות ויזמות בשוק הנדל״ן המסחרי באזור המרכז.

אינבסטים היא חברת נישה פרטית, אשר הוקמה בשנת 2005 על ידי דוד וינרב וירון שרף, שותפים שהגיעו מרקעים סינרגטיים משלימים, האחד מתחום ההנדסה והשני מתחום השיווק והשמאות, הדרושים לפעילות החברה ומאפשרים לה להתמקדות בנכסים ייחודיים. את החברה מוביל צוות מומחים מצומצם המעניק יחס אישי הן לשוכרי החברה והן לספקיה, ומטפל באופן מקצועי ישיר בפעילות החברה ובניהול הנכסים.

בבעלות וניהול החברה עשרות אלפי מ"ר מסחריים, במיקומים מבוקשים, לרבות איזורים מתפתחים. ביניהם ניתן למנות את שד' רוטשילד,רח' בן יהודה ורח' לילינבלום בלב הסיטי של תל אביב, אזור יפו ושוק הפשפשים, מרכז תל אביב, מתחם ה-BBC ליד קניון איילון, קרית אריה פתח תקווה, בורסה רמת גן ועוד.

הנכסים שבבעלות החברה מתוכננים ומעוצבים על פי קונספט שנקבע מראש ופונים לקהל יעד מגוון בתחומים שונים בשוק הנדל"ן המסחרי (בהם חברות הייטק וסטארטאפ, קמעונאים ונותני שירותים, המחפשים חנות רחוב מסחרית, סטודיו/לופט ועוד). 

הצוות של אינבסטים מביא לשוק שילוב ייחודי וידע נרחב בשלבים השונים הדרושים לפיתוח של נכסים מסחריים, החל מהערכות שווי ומקסום הפוטנציאל התכנוני, שיפוץ והשבחה ממוקדים של הנכסים הקיימים באמצעות צוות in house של החברה, שיווק לקהלי היעד המתאימים ועד ניהול ותחזוקה שוטפים של נכסי החברה.

בזכות פעילותו המעמיקה של צוות החברה, תוך תכנון וביצוע לטווחים ארוכים, ניתן לראות מגמה של התווספות ערך ייחודי לנכסים, אשר בא לידי ביטוי באחוזי התפוסה ובשכר הדירה שעולה עם השנים.

צוות החברה

אודות

דודי וינרב

מהנדס בניין, בוגר הטכניון. במהלך השנים עסק בכל תחומי ההנדסה, לרבות בניהול, הקמה וייזום פרויקטים. במסגרת עבודתו בעבר בבנק הפועלים מילא שורה של תפקידים בכירים. דודי בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטי בניה ויזמות בכל השלבים.

אודות

עמית יעקובי

כלכלן, בעל תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב. עמית מתמחה בתחום הרכש, בקבלת החלטות יזמיות, על בסיס ניתוח מקצועי, בדיקות כדאיות, תכנון מול ביצוע, ניתוחים עסקיים ועוד. אחראי על תקציבים ותחום איתור נכסים לרכישה ושיווק הנכסים של החברה.

אודות

ירון שרף

יזם נדל"ן בעל ניסיון של שנים רבות, בעל השכלה שמאית ובעל הכשרה וקשרים בעולם הנדל"ן המסחרי. ירון מביא עמו ידע רב בתחום הנדל"ן, כאשר לאור ההיכרות המעמיקה שלו עם השוק, מתמחה באיתור נכסים לרכישה ושיווק נכסי החברה.

מתוך הפורטפוליו